Кухонні комплекти

Кухонні комплекти Hansgrohe ⇒ Підібрати і купити в інтернет-магазині HANSGROHE-KITCHEN в Києві www.hansgrohe-kitchen.com.ua

Кухонні комплекти Hansgrohe купити в Україні, Києв

Багато споживачів здобувають уже готові набори сантехніки для кухні. Купивши такий комплект нема потреби шукати всі деталі окремо. Придбання скоротить час на пошуки, заощадить гроші, адже набір коштує завжди дешевше. Наш інтернет-магазин пропонує купити комплект grohe для кухні за оптимальними цінами. У нас ви можете знайти як бюджетні варіанти, так і подорожче.

Ціна Hansgrohe комплекту, який складається з мийки для кухні розміром 860x500 мм і BauEdge одноважільного змішувача, обійдеться дешевше, ніж в разі придбання цих же елементів окремо. Мийка зроблена з нержавіючої сталі з ексцентриком. Модель передбачає розташування змішувача як зліва, так і справа.

Наповнити каструлю водою не складе проблем, вона досить глибока (16 см). Спеціальне покриття нижньої частини мийки дозволяє зменшити шум, а дистанційне керування сміттєзбиральних фільтра дасть можливість витягнути пробку і злити воду, не забруднивши руки. Миття виробляють з високоякісної нержавіючої сталі, що дає гарантії на надійність і гарний зовнішній вигляд.

Змішувач, який входить в комплект, має високий вилив і діапазон повороту в 360°. Є витончений і гармонійний дизайн, який добре впишеться в сучасну кухню, якісний і надійний. З таким змішувачем не важко наповнити водою велику місткість або вазу для квітів.

 

Мийки для кухні, Змішувачі для кухні, Hansgrohe, купити, Київ