Технології

Використовувані технології

GROHE QuickFix Plus®

 

 

Система монтажу GROHE QuickFix Plus®. Ми вислухали думки давно працюючих з нашою маркою фахівців з монтажу, а також вивчили потреби наших клієнтів, для того щоб створити систему, більш зручну і для тих, і для інших. Ви переконаєтеся в тому, що високоточні конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix Plus® забезпечують переваги при монтажі нашої продукції всіх категорій. Технологія GROHE QuickFix Plus® економить до 50% витрат часу на монтаж, роблячи процес простішим, швидшим і зручнішим.

 

GROHE StarLight® Technology

 

 

Ми гарантуємо, що змішувачі GROHE і десятиліття потому будуть виглядати так само чудово, як і в той день, коли підкорили Вас. Секрет полягає в якості наших довговічних покриттів, яке забезпечується технологією GROHE StarLight®. В результаті безперервного вдосконалення нашого унікального процесу гальванізації протягом останніх 75 років, ми навчилися отримувати зносостійке покриття бездоганної якості, визнане одним з кращих в світі. Завдяки суворому багатоступінчатому контролю якості і постійного вкладання коштів і зусиль ми домоглися того, що протягом усього терміну служби наших виробів Ви будете користуватися ними із задоволенням. Покриття, виконані за спеціальними технологіями, що забезпечує зносостійкість: від вишуканих матових до сяючих як діамант.

 

GROHE SmoothTurn®

 

 

GROHE SmoothTurn. Завдяки поворотному виливу цей змішувач забезпечує максимальний комфорт при мінімальних зусиллях. Це особливо зручно при використанні мийки з двома чашами. GROHE SmoothTurn - забезпечує плавний поворот виливу у змішувачів Grohe.

 

GROHE SilkMove®

 

 

Тільки змішувачі GROHE відрізняються тією неповторною якістю ходу, яку забезпечує технологія GROHE SilkMove®. Впевнена керованість і податливість важелів наших змішувачів з одним важелем демонструють якість і перевагу нашої марки. Картридж з технологією GROHE SilkMove® забезпечує плавне і точне регулювання тиску і температури води.     Плавність ходу важеля забезпечує точність і легкість управління потоком води, а також максимальний комфорт при користуванні змішувачем протягом усього терміну служби.

 

GROHE ComfortHeight

 

 

Високий вилив для легкого заповнення великих каструль. Легке миття і набір води в високі каструлі: з цим високим виливом Ваш кран GROHE впорається з будь-якою проблемою на кухні. Продукція GROHE ідеально підходить для Ваших потреб і всіх вимог вашого будинку - для Вашого максимального комфорту.

 

GROHE Zero®

 

 

Будучи маркою міжнародного рівня, ми невпинно працюємо над тим, щоб використовувати обмежені природні ресурси найкращим способом, застосовуючи свої знання, технологічний досвід і досягнення німецької точної інженерії. Розробка сплаву GROHE Zero поклала початок революційного підходу до виготовлення змішувачів. В результаті інтенсивної науково-дослідницької роботи нам вдалося домогтися істотного зниження вмісту свинцю в латуні - до мізерно малих значень. Свинець був замінений нешкідливими металами, такими як мідь, що дозволило звести до абсолютного мінімуму ймовірність забруднення питної води частинками свинцю. Великі знання і досвід GROHE в галузі виробничих процесів, задіяти які дозволили технічні можливості наших власних плавильних печей, втілилися в створенні сплаву GROHE Zero, що задає нові стандарти в сфері питного водопостачання. Що ще більш важливо, новий сплав GROHE Zero відрізняється неперевершеною довговічністю. Доведено, що за стійкістю до корозії він перевершує звичайну латунь в п'ять разів. Купуючи змішувач зі сплаву GROHE Zero, Ви можете бути впевнені в тому, що з ним Вас чекає справжня насолода водою в усіх його проявах - день за днем і на протязі всього терміну служби.    Унікальна розробка GROHE - без свинцю і не схильний до корозії сплав, застосовуваний для виготовлення змішувачів. Починаючи з 2020 року змішувачі з технологією GROHE Zero® комплектуються додатковим пластиковим каналом, який з'єднує картридж і аератор. Таким чином повністю виключається контакт води і металу корпусу.

 

GROHE QuickFix®

 

 

Ми прагнемо до того, щоб полегшувати людям життя. Як колектив GROHE ми переконані в тому, що наші технічні рішення повинні передбачати швидку і зрозумілу установку. Керуючись цим, ми розробили систему монтажу GROHE QuickFix®. Ми вислухали думки давно працюючих з нашою маркою фахівців з монтажу, а також вивчили потреби наших клієнтів, для того щоб створити систему, більш зручну і для тих, і для інших. Ви переконаєтеся в тому, що високоточні конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі нашої продукції всіх категорій.    Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес простішим, швидшим і зручнішим.

 

GROHE EasyExchange®

 

 

Easy Exchange Mousseur - аератор легко відкрутити для обслуговування або заміни. Для обслуговування або заміни аератора легко відкрутити за допомогою монети, не потребуючи спеціальних інструментів. Кожного разу, коли аератор потрібно чистити або замінити, його можна легко відкрутити за лічені секунди.

Мийки для кухні, Змішувачі для кухні, Hansgrohe, купити, Київ